Jakarlı Elastik Dar Dokuma

Elastik dar dokuma çalışmalarının Jakarlı teknoloji ile gerçekleştirilmesi sonucu müşterilerimizin firma isimleri, sloganları, markaları ya da logolarının mamul üzerine, mamulün imatı esnasında işlenmesidir.

Jakarlı dar dokuma sayfamızda daha detaylı anlatıldığı gibi, jakarlı dar dokuma ; bilgisayar teknolojisi destekli tasarımların mamüllerin üzerine, dokuma işlemi sırasında, her hangi bir kimyasal kullanılmadan, doğrudan dar dokuma hammaddesi olan ipliklerin dokuma ve teknoloji tekniği ile kullanılması sonucu gerçekleştirilen bir çalışmadır. Bu çalışmalar, baskı çalışmalarında ki gibi zaman içerisinde atma, solma ve bozulmaya maruz kalmazlar. Mamül var olduğu sürece aynı şekilde var olurlar.

Jakarlı Elastik Dar Dokuma içerisinde lateks kullanılması sonucu mamule elastikiyet kazandırılmasıdır. Bu mamüller genellikle pantolon askısı yapımı, çocuk ve yetişkin hazır giyim sektörü, oyuncak sektörü, erkek iç çamaşırı sektörü gibi değişik amaç ve yerlerde kullanılmaktadır.

Jakarlı  elastik dar dokuma mamullerinin imalinde içerisinde kullanılan lateksin değişik renklerinin tercih edilmesi kadar, kullanılan ipliklerin renklerinde ki değişik kullanımlar da, dokuma tekniğine bağlı desen çalışmaları kadar çeşitlilik kazandırma amaçlı kullanılmaktadır.

Polipropilen iplik tesisimiz sayesinde, polipropilen ipliğin değişik denyeler ve renklede kullanımı ile mamüllerimize müşteri taleplerine en uygun çeşitliliği verebilmekteyiz.  Polipropilen iplik tesisimiz ile ilgili sayfamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Jakarlı elastik dar dokuma mamullerinin imalatı esnasında içerisine sim gibi bazı farklı iplik türevlerinin eklenmesi ve dolayısı ile mamullere çeşitlilik ve farklılık kazandırılması da mümkündür.

Tüm hakları Aker Dar Dokuma ve İplik Sanayi Anonim Şirketi'ne aittir. Hiçbir sebeple kopyalanamaz ve kullanılamaz. ® 2013 >> Site Haritası