Aker Dar Dokuma ve İplik San. A.Ş.

Hakkımızda

Hakkımızda

1960 yılında ailesi ile İstanbul’a gelen ve saat kayışı imalatına başlayan Hasan Nuri Aker tarafından temelleri atılan Aker Dar Dokuma, 1983 yılında dar dokuma imalatına başlamış ve bugün 27.450 mt² açık alan üzerine kurulu 3600 mt² kapalı alan Kırklareli dar dokuma tesisi ve İstanbul’da bulunan iki satış noktası ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamız standart portföy mamülleri olan dar dokuma kolon, dar dokuma lastik, dar dokuma biye, dar dokuma şerit, polyester dar dokuma, pamuk dar dokuma ve jakarlı dar dokuma mamülleri ile birlikte, teknik dar dokuma olarak tanımlanan özel dar dokuma mamüllerinin imalatını  da gerçekleştirmektedir.

Hayatın her noktasında sağlık, güvenlik, konfor ve mutluluğumuz için gözle görülen veya görülmeyen alanlarda kullanılan en az bir dar dokuma mamülü vardır. Can güvenliğimizi sağlayan emniyet kemerleri, hediyelerimizi süsleyen bantlar, medikal ekipman ve operasyonlarda kullanılan dokumalar ve uzay teknolojisinde tercih edilen mamüller bunlardan sadece bir kaçıdır.

Bu sorumluluk ve bilinçle, dar dokuma mamüllerinin modern hayatımıza bıraktığı izleri daima kaliteli ve özgün dokunuşlar ile eskisinden daha da belirgin bir hale getirmek için sürekli çalışıyoruz.

Çalışma politikamız; kaliteli mamülü istenen teknik özellikler ile buluşturmak ve makul fiyat politikası ile müşterilerilerimize zamanında ve yerinde sunmaktır.

Müşteri memnuniyeti noktasında; yıllar içerisinde oluşan temel kalite standartlarımızın üzerindeki her bir farklı kalite talebine, tam istendiği şekilde karşılık verebilmek amacıyla tüm imkanlarımızı kullanıyoruz.

Verim – işlev – kalite – fiyat endeksine odaklı imalat süreçlerimiz ile müşterilerimizin kendi mamüllerinin üretiminde daha sorunsuz, firesiz ve keyifli süreçler yaşamalarını hedefliyoruz. Hem bizim, hem de müşterilerimizin imalat süreçlerinde önüne geçebildiğimiz her bir sorun ve firenin ülkemiz açısından da görünmeyen milli bir kazanç olduğunu düşünüyoruz.

İnanıyoruz ki her şey insan içindir. Aker Dar Dokuma olarak tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz ile nihai kullanıcılara birlikte hizmet vermek amacıyla  çalışmakta ve iş birliği yapmaktayız. Müşterilerimizin mamüllerinin özgünlük, kalite ve görselliklerine katabildiğimiz her bir artının aslında ülkemiz ve insanımıza hizmet olduğunu düşünüyoruz. Bu sebeple müşterilerimizin nihai kullanıcıya ulaşan her bir mamülüne olan katkımızdan gurur duyuyoruz.

Çevre dostu imalat politikamızı tedarik, imalat, satış ve satış sonrası noktalarında daha etkin ve verimli bir şekilde uygulayabilmek ve sıfır atık anlayışını hayata geçirebilmek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.  Bugünü tüketerek, yarınlarda var olamayacağımızın, bugünü kurtarmadan yarını inşa edemeyeceğimizin bilincindeyiz.

Ülkemiz, insanımız ve sektörümüz için çalışırken, sosyal, toplumsal, insani ve milli sorumluluklarımızı da gözardı etmiyoruz. Sosyal sorumluluk projelerine ve insani yardım çalışmalarına, ülkemiz ve milletimiz başta olmak üzere, dünya genelinde çeşitli kuruluşlar nezdinde destek vermekten mutluluk ve gurur duyuyoruz.

For English please visit About Us

You cannot copy content of this page