Aker Dar Dokuma ve İplik San. A.Ş.

Hakkımızda

1960 yılında ailesi ile İstanbul’a gelen ve saat kayışı imalatına başlayan Hasan Nuri Aker tarafından temelleri atılan Aker Dar Dokuma, 1983 yılında dar dokuma imalatına başlamış ve bugün 27.450 mt² açık alan üzerine kurulu 3600 mt² kapalı alan Kırklareli dar dokuma tesisi ve İstanbul’da bulunan 2 satış noktası ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamız standart portföy mamülleri olan jakarlı ve düz dar dokuma kolon, lastik, şerit, biye ve benzeri mamüller ile birlikte, teknik dar dokuma olarak tanımlanan özel dar dokuma mamüllerinin imalatını  da gerçekleştirmektedir.

Çalışma politikamız; kaliteli mamülü istenen teknik özellikler ile buluşturmak ve makul fiyat politikası ile müşterilerilerimize zamanında ve yerinde sunmaktır. Çevre dostu imalat politikamızı tedarik, imalat, satış ve satış sonrası noktalarında daha etkin ve verimli bir şekilde uygulayabilmek ve sıfır atık anlayışını hayata geçirebilmek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Sosyal ve toplumsal sorumluluk anlayışı ile; ülkemiz ve milletimiz başta olmak üzere çeşitli kuruluşlar nezdinde insani çalışmalara destek vermekteyiz.

Hakkımızda
Play Video